Kontaktinformasjon

Velkommen til Friskivssentralen

Frisklivssentralen holder til i lokalene til Jorekstad Fritidsbad på Jørstadmoen. Vi har kontorer i 1. etasje. 

Vi har åpent mandag-fredag fra 8.00 -15.30. Du kan ringe, sende sms eller e-post for å komme i kontakt med oss. Husk å ikke sende sensitiv informasjon per sms eller e-post. Sender du oss en henvendelse, ringer vi deg for nærmere avtale. 

Besøksadresse: Jorekstad, Jørstadmovegen 690, 2625 Fåberg.

Telefon: 957 67 572

E-post: frisklivssentralen@helse-sg.no

Hvis du ønsker å sende post er adressen: Frisklivssentralen Gausdal, Øyer og Lillehammer, Jørstadmovegen 690, 2625 Fåberg.

Jorekstad

 

 

 

Henvise til Frisklivssentralen

Ønsker du å henvise en pasient/deltaker til Frisklivssentralen? 

Leger kan henvise via PLO melding/elektronisk meldingsutveksling. I systemet ligger Frisklivssentralen under Gausdal kommune, Frisklivssentralen.

Psykisk helse og annet helsepersonell med tilgang til Gerica kan henvise til Frisklivssentralen i journaltype 331. 

Har du ikke tilgang til dette, kan du ta kontakt med oss på telefon 957 67 572.  Henvisninger med navn og sensitiv informasjon skal ikke sendes per e-post eller sms. 

Ansatte

Leder Tone Karlsen

E-post: tone.karlsen@gausdal.kommune.no   Tlf: 957 67 572

Rådgiver/idrettspedagog Astrid Rieber-Mohn

E-post: astrid.rieber.mohn@gausdal.kommune.no     Tlf: 902 69 136

Rådgiver/fysioterapeut Stine Thallaug Dalane

E-post: stine.thallaug.dalane@gausdal.kommune.no    Tlf: 954 76 164 (mandag - torsdag)

Rådgiver/sykepleier Eva Ernestus

E-post: eva.ernestus@gausdal.kommune.no   Tlf: 902 69 136

Kostholdsveileder Julianne Lie

E-post: julianne.lie@gausdal.kommune.no    Tlf: 482 85 415 (mandag - torsdag)

Deltakeravtale/personvernerklæring